Müdürün Mesajı

  • MÜDÜRÜN MESAJI

Üniversitemizin, “Şeffaf, katılımcı, girişimci, dinamik bir Üniversite” hedefi kapsamında yoluna devam eden okulumuz eğitimde öğrenciyi merkeze alan ve çözüm odaklı yaklaşımı ilke edinmiştir.

Orta Karadenizin ekonomik, sosyal ve kültürel imkanları geniş, güvenli ve sakin bir ilçesinde bulunan okulumuzda, nitelikli öğretim kadrosu ve yeterli fiziksel imkanları ile öğrencilerimizin çağın gerektirdiği hem mesleki hem de entelektüel bilgi ve beceri ile donanmasını sağlamaya gayret etmekteyiz.

Genç ve dinamik akademik ve idari kadromuzun, bizi tercih ederek gelen, yetişmesini üstlendiğimiz öğrencilerimizin akademik ve sosyal olgunluğa kavuşacak bireyler olmaları için gerekli gayretleri göstermeye devam edeceklerine olan inancım tamdır.

Aramıza yeni katılan yada katılacak olan öğrencilerimiz, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı ifade eder, yetişmeniz noktasında her türlü akademik, sosyal ve psikolojik desteğimizi yanınızda bulacağınızı belirtmek isterim. Başarı ancak bizim olduğu kadar sizin de azim ve gayretlerinizle meyve verecektir. Saygılarımla...


Dr. Öğr. Üyesi İrfan USTA

Gaziosmanpaşa Mahallesi Alişan Diktaş Caddesi No:26 Erbaa-Tokat Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.